KARTA SENIORA
Karta Seniora to projekt skierowany do osób powyżej 70 roku życia mieszkających na terenie Gminy Sochaczew. Seniorzy mogą korzystać z ulg, zniżek, promocji i ofert, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy.

Karta Seniora  uprawnia do:

1. 50% zniżki dla posiadaczy Karty Seniora na wejścia na basen i lodowisko (przy zakupie karnetów           w cenie 100 zł lub biletów jednorazowych) w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w           Sochaczewie.

2. 50% zniżki dla posiadaczy karty Seniora na wejścia na 4 imprezy w ciągu roku kalendarzowego     organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie .

3. 50% zniżki od obowiązujących cen za gospodarowanie odpadami komunalnymi zbieranymi i odbieranymi w sposób selektywny.
(warunkiem jest uiszczanie płatności w terminie, tj: 15.03 za I kw; 15.06 za II kw;
15.09 za III kw, 15.12 za IV kw - dzień zwłoki skutkuje utratą zniżki za dany kwartał)

4. umożliwienie bezpłatnego kontaktu z  Radcą Prawnym w określone godziny i dni tygodnia w wyznaczonym pomieszczeniu Urzędu Gminy Sochaczew.

5. 20% zniżki dla posiadaczy Karty Seniora na cały asortyment od cen detalicznych w sklepie            firmowym "Fermy Drobiu Mateusiak Jarosław i Katarzyna" - Czerwonka Parcel 93

6. 10% zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct, w ramach którego można uzyskać pomoc prawną udzielaną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych, szczegóły w załączniku availo.pdf  oraz na  www.availo.pl

7. 10% zniżki na zakup pakietu Mecenas Direct dla Rodzin, w ramach którego można uzyskać pomoc prawną udzielaną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych, szczegóły w załączniku availo.pdf na www.availo.pl

8.   50% zniżki na abonament miesięczny za dostęp do Internetu w firmie Interkam, ul. Grabskiego 1B

 96- 500 Sochaczew, www.interkam.pl

1 zł - koszt instalacji 

9. Zniżki - Biuro Podróży Alfa Tour sp.j. www.alfatour.pl