Nestle porusza Polskę - Zagłosuj na siłownię w Feliksowie!

Szanowni Państwo! Właśnie wystartowała akcja Nestle Porusza Polskę, której główną nagrodą będzie podwórko / siłownia zewnętrzna we wskazanej przez uczestników lokalizacji. Urzad Gminy Sochaczew do akcji zgłosił lokalizację pod adresem Feliksów 21B (obok boiska piłkarskiego Piast Feliksów), która spełnia wskazane w regulaminie wymagania.

Warunkiem powstania inwestycji w danym miejscu, jest pozyskanie jak największej liczby głosów w specjalnie przygotowanym do tego celu serwisie, który w zeszłym tygodniu borykał się z ogromnymi problemami technicznymi, ale w chwili obecnej jest już w pełni funkcjonalny. Głosować bezpośrednio na Feliksów można pod adresem:

https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/feliksów

Podczas głosowania należy podać adres e-mail, na który wysłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Bardzo ważne jest, aby zalogować się na wskazaną pocztę i kliknąć w znajdujący się w wiadomości, link aktywacyjny - dopiero wówczas głos staje się ważny. Użytkownika poinformuje o tym stosowny komunikat i przeniesienie na stronę głosowania.

Oddawać głosy z jednego adresu można raz dziennie, więc zachęcamy do regularnego odwiedzania witryny i głosowania na Feliksów ze wszystkich adresów e-mail w rodzinie! Postarajmy się wspólnie o nową atrakcję na terenie Gminy Sochaczew!

System przyjmuje głosy do 06.07.2016r włącznie! 

Kompletny regulamin głosowania znajduje się w poniższym załączniku:

Nestle - regulamin głosowania


AKTUALIZACJA:

Niestety zbrakło głosów. Dziękujemy wszystkim za udział.