Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa
bezpieczenstwo_wsi1

W dniu 08/06/2017r. o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Sochaczew odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień laureatom VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa".

Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa wiejskiego, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom z udziałem środków chemicznych stosowanych podczas pracy rolniczej.

Konkurs był dedykowany dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych - I grupę stanowiły dzieci z klas 0-III szkoły podstawowej, drugą z klas IV-VI szkoły podstawowej.

Do konkursu przystąpiło 17 szkół. Łącznie wpłynęło 239 prac z czego I grupa 133 prace, II grupa 106 prac.

Nagrody dla laureatów ufundowali:

1) Etap Gminny - Wójtowie Gmin Powiatu Sochaczewskiego;

2) Etap Powiatowy - Kasa Ubezpieczeń Społecznych Rolników wraz ze sponsorami: Mars Polska, Tęczowy Ogród, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Oddział Bielice, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Biuro Powiatowe Sochaczew, TWS - Ubezpieczenia Sławomir Tomaszewski, Starostwo Powiatowe, DMB Nieruchomości - centrum udanych transakcji, Rada Powiatowa Mazowieckiej Izby Rolniczej w Sochaczewie, sklep partnerski GRANIT - części zamienne do maszyn rolniczych.

 

 

 

Z poważaniem

Marlena Kowalska

Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Sochaczewie

 

 

Źródło wpisu:
Urząd Gminy Sochaczew
www.gmina.e-sochaczew.pl

Pozostałe zdjęcia:
bezpieczenstwo_wsi2
bezpieczenstwo_wsi3
bezpieczenstwo_wsi4
bezpieczenstwo_wsi5
bezpieczenstwo_wsi6
bezpieczenstwo_wsi7