III Gminny Jarmark Adwentowy - informacje podstawowe

2 grudnia 2018 roku, w pierwszą niedzielę Adwentu, w Szkole Podstawowej w Gawłowie odbędzie się III Gminny Jarmark Adwentowy. Jarmark uroczyście zostanie otwarty o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 17:00.


Adwent to czas radosnego oczekiwania na narodzenie bożego dzieciątka, dlatego ponownie spotkajmy się w niezwykłej świątecznej atmosferze na Gminnym Jarmarku Adwentowym.


Podobnie jak rok temu czeka nas mnóstw niespodzianek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czekają na nas różnorodne wyroby wystawców, rękodzielników, artystów. Będzie to dzień pełen atrakcji, konkursów, upominków, wspaniałych gości, a wśród nich zwierzaki „Żywa Stajenka”, które sprawiają wiele radości nie tylko dzieciom.


Występy znakomitych wokalistów, zespołów, szkolnych społeczności i niepowtarzalnej Sochaczewskiej Orkiestry Dętej wprowadzą nas w świąteczny nastrój.  Nie zabraknie pyszności, którymi z przyjemnością będziemy częstować gości.

Zachęcamy również do udziału w konkursie Pierniczka Roku 2018, Wójta Gminy Sochaczew, który będzie dodatkowym wydarzeniem na Jarmarku. Konkurs ten cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Możemy tym samym cieszyć się piękną wystawą piernikową.

W tym roku odbędzie się również po raz pierwszy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Informacje o konkursach znajdują się w osobnych publikacjach.

Czekają jak co roku wspaniałe nagrody. Wstęp wolny! Zapraszamy bardzo serdecznie!

Wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński
Radna Agnieszka Offerczak-Ciura
Beata Szustkiewicz BEA CREArt
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gawłowie
Ewa Grzelak
Sołtys Tadeusz Malinowski i Rada Sołecka Altanka

Źródło wpisu:
Urząd Gminy Sochaczew
www.gmina.e-sochaczew.pl
Dokumenty zwi?zane z wiadomo?ci? (2):
regulamin-jarmark-2018.pdf - - 227 kb
jarmark-2018-plakat-ok.jpg - - 1542 kb

Pozostałe zdjęcia: