Jesień 2019 - zbiórka odpadow wielkogabarytowych i problemowych

Wójt Gminy Sochaczew ogłasza dla mieszkańców gminy kolejną bezpłatną zbiórkę tzw. odpadów problemowych – zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, opon od samochodów osobowych, starych mebli, okien, drzwi oraz innych przedmiotów dużych rozmiarów.


Jak się ich pozbyć? Wystarczy, że na wyznaczone dni przygotujesz DOMOWE odpady problemowe i wystawisz je PRZED SWOJĄ POSESJĘ ZGODNIE Z TERMINEM W ZAŁĄCZNIKU POD WIADOMOŚCIĄ.


CO MOŻNA WYSTAWIĆ? POCHODZĄCE Z GOSPODARSTW DOMOWYCH:
- ELEKTROŚMIECI - użyte urządzenia, które działały na prąd lub baterie: sprzęt AGD (pralki, lodówki, kuchenki, żelazka, suszarki, itp.), RTV (telewizory, radioodbiorniki, dvd, itp.);
- OPONY – od samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Opony od maszyn rolnych, ciągników i ciężarówek nie będą odbierane, podobnie jak opony z warsztatów, komisów i wulkanizacji. NIE będą też odbierane części mechaniczne i karoserii samochodów i maszyn.
- ODPADY WIELKOGABARYTOWE – szafy, wersalki, stoły, krzesła, dywany, drzwi, okna, wanny, materace, meble ogrodowe, sprzęt sportowy i inne przedmioty dużych rozmiarów, pochodzące z Państwa gospodarstw domowych. Odpady z działalności gospodarczych, rolnych i fundacji nie będą odbierane.


PRZYPOMINAMY, ŻE ODPADY Z DZIAŁALNOŚCI ROLNEJ I GOSPODARCZEJ (FIRMY, WARSZTATY, SKLEPY) NIE BĘDĄ ODBIERANE!

Źródło wpisu:
eSochaczew
www.gmina.e-sochaczew.pl
Dokumenty zwi?zane z wiadomo?ci? (1):
wielkogabaryty-harmonogram-jesien-2019.pdf - Wielkogabaryty - harmonogram jesień 2019 - 374 kb